BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie A. Račo Vyskupų laiško komentarą

Ką tik perskaičiau A. Račo komentarą. Jis mane privertė susimąstyti: ar asmens cinizmas skirtas kitam asmeniui, tam tikrai institucijai, ar piliečių grupei, kuri komentatoriaus yra šiek tiek nemėgstama, taip giliai yra persmelkęs individo sąmonę, jog priverčia daryti akivaizdžias logines klaidas dėl tikslo tiesiog imti ir pakomentuoti. Gana primityviai ir neskoningai yra išreiškiama ironija bažnyčiai ir autoriui stinga elementarios nuovokos, kad visos interesų grupės turi teisę reikšti savo nuomonę, nori to Račas, ar nenori. Jei vyskupai nori pareikšti savo solidarumą per rinkimus tai labiau sveikintinas nei peiktinas žingsnis turint omeny, kad rinkėjų aktyvumas yra menkas, o taip pat tai yra bažnyčios pilietiškumo išraiškos forma.

Rodyk draugams

Komentarai (5)

troy2008-09-25 08:33

DEmaskuoti Račą jau vėlu. Jis jau seniai labai panašus į įtakos agentą, tokį šiuolaikinį Petrą Cvirką.

Anonimas2008-09-25 12:52

Troy, tau tik komunistai ir vaidenas :))

Memelenderis2008-09-25 16:15

Račas yra paskutinis raudonos šūdo gabalas, uolus putino b*bio čiulpikas, kaip prostitutė atsiduodantis tam, kas daugiau duoda.Už BNS kėdutę atsidavė ilgam.

MIndaugas2008-09-25 16:40

Aišku, Račas savo komentaro pabaigoj pasileidžia slidžia nuokalne, bet gal galėtų ponas VJK nurodyti, kurioj savo teksto vietoj ponas Račas nenori ar prieštarauja, kad KB reikštų savo nuomonę? Matau, Račas mini konstituciją, pilietinę valstybę, tačiau kad jis imtų Katalikų Bažnyčiai ką nors draust? Gal parodykit tą citatą, kuria jis draudžia reikšt nuomonę? Aš neradau. Tai kam tada trūksta elementarios teksto suvokimo nuovokos?

Nuo autoriaus Mindaugui.2008-09-25 21:22

Mindaugai, prieš prikaišiojant man teksto suvokimo gebėjimų stoką, vertėjo paskaityti komentarus po tekstu, nes ten Račas išplečia savo nuomonę: "Egidijau, man atrodo, kad vyskupai iš viso neturėtų kištis į politiką, jų darbas - sielų ganymas."(5 komentaras). Toliau analogiškas A. Račo komentaras: "Toleruoju pačią bažnyčia (ir ne tik katalikų), bet visada priešinsiuosi Lietuvos katalikų bažnyčios bandymui kištis ten, kur jiems nepriklauso."(34 komentaras)

Redagavo Armmas 2008-09-25 21:27

Rašyti komentarą

Tavo komentaras