BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie Kazimirą ir apie viešus debatus

1. Vyriausiojo administracinio teismo sprendimas išteisinti Kazimirą Prunskienę - tragiškas nūdienos politinės, teisminės ir, svarbiausia, etinės praktikos trombas. Tikrai nenoriu mokėti už neva “nepaprastai efektyvios” žemės ūkio politikos reklamą, o tuo labiau - už pavienio asmens savireklamą. Tegul pats ir moka. Ne už mokesčių mokėtojų pinigus.

2. Pasak A. Kulakausko, politikų rinkiminiai debatai yra tikrai reikalingi ir visai galėtų vykti televizijoje. Nesutinku. Nėra paslaptis, jog būtent televiziniuose debatuose nusileidžiama iki purvino vienas kito demonizavimo, senų “sąskaitų” suvedinėjimo, kardinaliai nukrypstama nuo pagrindinių klausimų, studija tampa politinių batalijų arena, žodžiu, visišku chaosu. Politikai, jausdami visos Lietuvos “akį” (kalbėdamas studijoje net nenumanai, kiek žmonių tave stebi per televizoriaus ekraną), pajunta galį “čia ir dabar” susitvarkyti su politiniu oponentu. Psichologinis aspektas.

Tuo tarpu mažo ratelio debatuose, kuriuose gali aiškiai identifikuoti auditorijos dydį, jautiesi kitaip, labiau pasitiki savimi, esi užtikrintas dėl to, ką kalbi. Tokioje atmosferoje galima šnekėtis ramiau, konstruktyviau, įsiklausyti vienas į kitą. Galbūt nepavyks visiškai išvengti “pasikandžiojimų” (tą vakar puikiai įrodė Artūras Zuokas), tačiau teiginiai bus paremiami vienu kitu konkrečiu pavyzdžiu ar įtikinamu argumentu, o ne dar didesne skambių lozungų lavina (vakar tą įrodė tas pats A. Zuokas).

Tad geriau eikime į gyvus debatus Rotušėje, nei žiūrėkime spaudos klubus ar tv forumus.

Rodyk draugams

Komentarai (6)

troy2008-09-10 09:43

Gerb.VJK,
Jau suskaičiavau kiek Jūs turite savo balsų plius - 9. Nebenaudokite jų. Jūs kompromituojate savo siūlomas idėjas. Runkitės populiarumu kaip ir visi.
labai gerą žinutę apie atmetimo reakciją parašė Subjektyvi. paskaitykite ir kitus blogas.lt rašytojus. Nekompromituokite gerų idėjų.

troy2008-09-10 09:45

http://subjektyvi.blogas.lt/

Jus tiksliai kritikuoja aukščiau esamnčioje nuorodoje.

to troy2008-09-10 20:52

isivaizduok, susikuria blogas. naujas. is niekur nieko. tuscias. niekas nezino. kas ji skaitys?

ENORCA2008-09-10 21:13

Kas įdomiausia, kad mano blogas susikūrė visai tuščias ir žmonės jį skaitė O_o

;)
svarbu rašyti ;D

šiaip aš asmeniškai esu blogų, kaip asmenybės raiškos būdų šalininkė, tad man visi tokie "politiniai" blogai visada atrodo kaip ne į tvorą, nei į mietą XD

;>

Martynas2008-09-11 14:05

Visiškai pritariu troy

Memelenderis2008-09-12 18:49

Enorca, patylėk tu, pati pradėjai tas nesąmones varyti su super populiarumu iš piršto laužtu.Rašai nesąmones, vėjus totaliai, o netikėtai už tave balsuoja.Jo, netikėtai :D :D: D.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras