BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

VJK rekomenduoja: įdomios nuorodos pasiskaitymui

Šįkart įprastinėje rubrikoje “VJK rekomenduoja” labai įvairus įdomių skaitinių spektras:

  • Savitas interviu su OPUS3 radijos stoties direktoriumi “vaikščiojančia muzikos enciklopedija” Dariumi Užkuraičiu: apie save, radiją, euroviziją, alternatyvią muziką ir kitus dalykus…
  • Aktualus Jungtinės Karalystės užsienio reikalų ministro Davido Milibando straipsnis apie Europos santykius su Rusija, galimą ateities bendradarbiavimą and so on.
  • Nekasdieniškas interviu su šiuolaikinės lietuvių poezijos vienu iš vedlių Kestučiu Navaku: apie šeimą, bohemą ir sniegą.
  • Rimta nuomonė apie tai, kodėl ir kiek lietuvių abiturientų palieka Lietuvą ir skrenda mokytis svetur.

Rodyk draugams

Komentarai (5)

troy2008-09-04 13:13

Patinka pilietiška VJK pozicija. Tačiau mane nustebino jų greitas šuoliavimas reitingo laiptais. Ypač kai per kelias minutes jie susirenka iki 10 pliusiukų ir netgi taip aplenkia Enorca. Tada kiek tenka suabejoti jų pilietiškumu, bet patvirtinti drąsą. Netgi pavadinčiau tą drąsą ryškesniu žodžiu - nachališkumu, gal net naglumu. Mokyti kitus moralumo - reiktų ir patiems būti švariems?

Jeigu klystu - laukiu motyvuoto VJK atsakymo. Tada atsiprašysiu.

Aurimas [VJK]2008-09-04 14:08

Na motyvuotas atsakymas - slidus reikalas. Taip pripažįstame, Jums gali kilti klausimų kaip mes sugebame pralenkti blog'o senbuvius per tokį trumpą laiką. Ir manau tą Jūs ir taip puikiai suprantate. Tad atsiprašome mūsų blog'o lankytojų, jei kas tame mato priešiškumą, nesolidarumą ar nepilietiškumą. Turbūt niekam nenuostabu ir nenauja, jog mes esame žmonių bendruomenė, kuri aktyviai reiškia savo nuomonę įvairiais klausimais, o reklama neišvengiamas faktorius VJK norint pritraukti lankytojų dėmesį.

Jei toks atsakymas jūs tenkina, puiku, mes tuo tik džiagiamės, jei ne, siūlau sudalyvauti bent vienoje diskusijoje ir taip susidaryti bendrąją nuomonę apie mus.

P.S. Ilgesnio atsakymo galite sulaukti vėliau.

troy2008-09-04 14:41

Toks atsakymas mane tenkina. Džiugu kad reagavote gana garbingai mano galva. Ir toliau skaitysiu Jus.Rašykite.

Sapnininkas2008-09-05 14:03

Interviu su Uzkuraiciu buvo rodomas Labas rytas programoje. Galbut kur nors lrt.lt laidu archyve galima surasti.

Sapnininkas2008-09-05 14:05

Interviu su Uzkuraiciu buvo rodomas Labas rytas programoje. Galbut kur nors lrt.lt laidu archyve galima surasti.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras