BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kelionė į Vokietiją. Pirmoji diena.

Visuomeninio jaunimo klubo valdybos narys Marius Poškus rugsėjo 5-12 dienomis buvo išvykęs į tarptautinį projektą „Dialogas tarp kultūrų“, kuris vyko Vokietijoje. Šiuose mainuose dalyvavo po 5-6 atstovus iš septynių valstybių: Suomijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Rumunijos ir Lietuvos. Kelionėje netrūko įspūdžių, kurie dienoraščio forma bus pristatyti cikle įdomių rašinių. Pirmasis iš jų Jūsų dėmesiui:  

 

Pirmoji diena. Nuotykiai prasideda.

 

Kelionė prasidėjo gražų penktadienio rytą. Penki Lietuvos atstovai susirinko Vilniaus oro uoste, “pridavė” savo lagaminus ir nuėjo iki laipinimo vietos. Kadangi turėjome dar šiek tiek laiko, nutarėme susipažinti ir vienas kitam pasipasakojome. Įdomiausia buvo tai, jog 3 iš 5 dalyvių priklausė skirtingoms politinėms organizacijoms. Eglė Vaišvilė - jauniesiems socialdemokratams, Jonas Ignatavičius - jaunųjų konservatorių lygai, o grupės vadovas Marius Poškus - jaunųjų socialliberalų sąjungai. Iš pradžių nuogąstavome, jog tai gali pakenkti mūsų kaip komandos santykiams. Vis tik jau po kelių akimirkų supratome, jog baimintis neverta.

 

Sėdant į lėktuvą išgirdome „Dievo balsą“ „skrydis Vilnius-Hamburgas atšaukiamas, prašome kreiptis į informaciją“. Tuomet ir prasidėjo tikrieji kelionės nuotykiai bei išbandymai. Neslėpsiu – šiek tiek sunerimome, bet netrukus kartu su visais lėktuvo keleiviais šypsodamiesi patraukėme link ir “AirBaltic” kompanijos ofiso. Tiesą pasakius, ši naujiena netgi praskaidrino mūsų nuotaiką, nes buvome labai ištroškę įspūdžių.

 

Oro kompanijos darbuotoja pasiūlė skristi reisu Vilnius-Frakfurtas-Hamburgas, kurio būtų tekę laukti keletą valandų, tačiau mes sutikome. Jau buvo išaušęs pietų metas, todėl gavome nemokamų pietų oro uosto kavinėje. Linksmi ir besidžiaugiantys pirmuoju nuotykiu išskubėjome pavalgyti. Papietavus mūsų jau laukė lėktuvas, todėl praėję patikrinimo punktus nuskubėjome užsiimti vietų. Bet ir šįkart mus lydėjo nesėkmė dėl neaiškių techninių problemų lėktuvas vėlavo pakilti apie 30 minučių. Pradėjome nerimauti, nes persėsti į kitą lėktuvą turėjome tik 15 minučių. Kaip ten bebūtų, vos pakilus mūsų „plieniniam eržilui“ visos blogos mintys pasiliko ant žemės.

 

Kelionė truko apie keletą valandų ir tik leidžiantis Frakfurto oro uoste atsiminėme tai, jog reikia labai greitai atsidurti kitame lėktuve Frakfurtas-Hamburgas. Ilgai nedvejoję ir pasitarę su stiuardese nutarėme bėgti. Lėktuvui atidarius duris, bėgome kiek kojos neša ir tikėjomės, jog be vargo spėsim į kitą lėktuvą, tačiau paplušėjus 5 minutes supratome, koks didelis yra šis oro uostas ir kad turėtumėme dar labiau paskubėti. Mums pavyko: uždusę, apstumdyti, bet svarbiausia – laimingi, užsiėmėme vietas ir pakilome į orą. Skrydis buvo ramus ir maždaug po valandos pasiekėme savo tikslą Hamburgą.

 

Nuotykiai tuo nesibaigė. Kantriai laukę savo lagaminų, taip jų ir nesulaukėme. Oro kompanijos darbuotoja pasikalbėjo su mūsų pasitikti atvažiavusiu vadovu John'u ir susitarė, jog jie bus pristatyti tiesiai mums į vietą, kur ir vyko visas projektas (maždaug už 60-ies km.). Po valandos mašinomis atbildėjome į savo stovyklavietę, kur jau buvo susirinkę visi dalyviai. Jiems išgirdus mūsų dienos nuotykius, sulaukėme daug smagių ovacijų ir juoko. Diena buvo sunki, tad pavalgę bei susipažinę su visais dalyviais, apie 24-ą valandą, patraukėme į lovas. Vakarienės metu dovanų gavome dantų šepetėlius ir pastą, tokia “akcija” mus prajuokino.

 

Tai buvo tik pradžia. Laukite tęsinio.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras